m.b.b. logistics partnerem
cross-border.pl

Cross-border.pl, czyli pierwszy w Polsce internetowy przewodnik dla małych i średnich przedsiębiorstw, poświęcony tematyce międzynarodowej sprzedaży przez Internet cross-border e-commerce jest już dostępny.

 M.B.B. Logistics
 zaangażowała się w tworzenie warstwy merytorycznej portalu oraz budowę hubu polskich firm wspierających współpracę B2B w dziedzinie cross-border e-commerce.

 

Cross-border.pl, kompleksowa baza wiedzy
o zagranicznym
e-handlu

Portal cross-border.pl dostarcza przedsiębiorcom praktyczne know-how na temat kolejnych etapów wdrażania sprzedaży eksportowej w kanałach online, tj. od przygotowania do eksportu, przez opracowanie strategii i dobór kanałów sprzedaży (m.in. poprzez platformy sprzedaży marketplace), po działania marketingowe. Wśród przydatnych narzędzi dostępnych na portalu są audyt gotowości do rozpoczęcia e-eksportu oraz pierwsza w Polsce wyszukiwarka europejskich platform marketplace. W portalu cross-border.pl są prezentowane także karty zagranicznych rynków, stworzone na podstawie najważniejszych wskaźników gospodarczych oraz e-commerce. Dostępne są także ważne z perspektywy e-sprzedawców dane o zagranicznych rynkach, w tym m.in. o popularnych metodach płatności i dostaw, preferencjach i nawykach zakupowych lokalnych konsumentów czy przegląd branż cieszących się powodzeniem w e-commerce.
Cross-border.pl to także społeczność ekspertów e-commerce i handlu transgranicznego, którzy dołączyli jako partnerzy do współtworzenia zawartości merytorycznej portalu z zakresu e-handlu zagranicznego. M.B.B. Logistics nawiązała partnerstwo z Krajową Izbą Gospodarczą i będzie regularnie publikować specjalistyczne artykuły na temat m.in. M.B.B. Logisticsna łamach cross-border.pl Celem projektu jest stworzenie pomostu między polskimi MŚP, które decydując się na sprzedaż zagraniczną poszukują wsparcia sprzedażowego, marketingowego, procesowego czy merytorycznego, a firmami B2B, które świadczą takie usługi, m.in. w zakresie logistyki, obsługi sprzedaży, strategii czy marketingu. Portal cross-border.pl jest systematycznie aktualizowany o nowe informacje, artykuły oraz kontakty do firm.

Więcej informacji na stronie cross-border.pl oraz na profilu LinkedIn: cross-border.pl

The leader of the fulfillment industry in Poland, offering the best solutions for e-commerce.

69-100 Słubice
(Poniedziałek - Piątek)
06:00 - 15:00